نمونه کار ربات

یکی دیگر از خدمات مهر شبکه ایجاد ربات های  سرویس دهنده می باشد. به عنوان مثال میتوان به ربات  طراحی شده برای سایت اول خبر اشاره کرد.این ربات که با سی شارپ نوشته شده با کرول کردن صفحان مختلف وب اطلاعات را جمع اوری میکند و در درون سایت میریزد.

این ربات توسط شرکت اول خبر  درسال ۹۴ درخواست داده شد و در ان سال ایجاد و ارائه داده شد.همچنین مهر دیتا میتواند انواع طراحی ربات تلگرام  را انجام و پیاده سازی کند.

طراحی و برنامه نویسی ربات

طراحی ربات های یا ساخت ربات سفارشی شامل طراحی و پیاده سازی سفارشی بات های هوشمند ، ویژه مشاغل مختلف است. این خدمات به همراه پشتیبانی سالیانه با قابلیت های ویژه مانند اتصال به انواع فیدها، وب سرویس ها و بانک های اطلاعاتی و خواندن از صفحات وب ارائه گزارشات ویژه مدیریتی است که در زیر به تفصیل به آن خواهیم پرداخت.

 

طراحی ربات

صاحبان کسب و کار، ارائه دهندگان سرویس های مختلف و مشاغل مختلف می توانید با استفاده از ربات هوشمند یک سیستم پاسخگویی خودکار ۲۴ ساعت / ۷ روز هفته ی هوشمند برای ارتباط با مشتریان خود داشته باشید.یکی از نمونه کار های مهر دیتا طراحی ربات تلگرام سایت اول خبر می باشد که میتوانید در نمونه کار های طراحی ربات تلگرم مشاهده کنید.